produkty

W trakcie naszej działalności udało się nam zbudować wiele produktów – są to aplikacje wspomagające pracę w wielu dziedzinach.

Nasze aplikacje wspomagają pracę w firmach windykacyjnych, urządach miast jak i punktach serwisowych (zarówno małych jak i dużych korporacjach)

Obecnie aplikacje te są stale rozwijane i udoskonalane. Możemy poszczyć się, iż nasze rozwiązania zostały wdrożone w ponad tysiącu firm zarówno na terenie naszego kraju jak i poza jego granicami.

Staramy się stale rozwijać naszą stałą bazę produktową o nowe pomysły i rozwiązania.
Wybierz program aby zobaczyć jego skrócony opis lub wejdź na stronę dedykowaną dla danego rozwiązania.

System SoftLex

SoftLex jest to innowacyjny systemem do obsługi kancelarii prawniczej, działów prawnych,  radców prawnych oraz firm windykacyjnych i wszystkich pokrewnych. Możesz zarządzać swoimi sprawami z każdego miejsca na ziemi, niezależnie czy jest to Komputer, Laptop,  tablet, smartphone czy MACBOOK.
więcej: www.softlex.pl
System Windykator

Windykator jest systemem do obsługi firmy windykacyjnej, kancelarii prawniczej. Świetnie nadaje się dla firm zajmujących się windykacją należności, odzyskiwaniem długów, postępowniem sądowym w celu odzyskania pieniędzy. Główne obszary zastosowania Windykatora to firmy zajmujące się windykacją.
więcej: www.windykator.kambit.pl
Program Serwis

Serwis jest programem do obsługi punktu serwisowego serwisu. Świetnie nadaje się dla firm zajmujących się naprawami gwarancyjnymi urządzeń lub naprawami pogwarancyjnymi.
więcej: www.serwis.kambit.pl