współpracaFirma Kambit.pl jest zawsze otwarta na nowe perspektywy współpracy i wyzwania dające nowe możliwości rozwoju i potencjalnych zysków.
Obecnie współpracujemy z kilkoma firmami oferując wspólne rozwiązania dla końcowego klienta.

Jeżeli uważasz, że nasza wspólna kooperacja może przynieść obopólne korzyści, chcesz poszerzyć swoje możliwości poprzez zaoferowanie profesjonalnych rozwiązań z dziedziny IT i nie tylko powinieneś niezwłocznie skontaktować się z nami.

Wśród naszych partnerów są firmy takie jak:

 

Platforma SerwerSMS.pl to  lider rynku masowej wysyłki SMS, MMS i VMS w Polsce. Z usług Platformy korzysta ponad 7000 klientów, którzy generują ruch SMS-owy na poziomie 30 milionów miesięcznie.

Dzięki wykorzystaniu komunikacji zdalnej API usługi Platformy SerwerSMS.pl zostały zintegrowane z aplikacjami Kambit. Za wyborem SerwerSMS.pl jako partnera tej integracji przemawiała wiodąca pozycja firmy na rynku  usług mobilnych oraz fakt, że wszystkie wysyłki SMS-ów realizowane są przez bezpośrednie połączenie z operatorami telekomunikacyjnymi. Gwarantuje to stabilnie działającą usługę wysyłania i odbierania wiadomości z poziomu aplikacji dostarczanych przez Kambit.

Od 2008 roku Platforma SerwerSMS.pl nieprzerwanie uczestniczy w programie Rzetelna Firma (Złoty Certyfikat Rzetelności), a od 2011 roku jest również członkiem Kapituły Złotych Certyfikatów Rzetelności. Ponadto od kwietnia 2012 roku uczestniczy w programie Firma Wiarygodna Finansowo.
Spółka ProjektParking od początku działalności w Polsce koncentruje się na wspieraniu administracji samorządowej w rozwiązywaniu problemów komunikacyjnych, a kluczowym obszarem zainteresowań - problematyka płatnego parkowania.
Razem ze spółka Kambit.pl realizujemy projekty dotyczące stref płatnego parkowania oraz procesu windykacji dłużników.
Współpraca systemów ProjektParking z naszymi systemami do windykacji (Egzekutor) stanowi kompleksowe rozwiązanie dla administracji samorządowej
ELPROJEKT jest integratorem systemów automatyki, systemów zarządzania produkcją oraz świadczy usługi w zakresie konsultingu z dziedziny optymalizacji procesów zachodzących w przedsiębiorstwach produkcyjnych.
Realizujemy wspólnie projekty w dziedzinie automatyki i nie tylko. Nasza wiedza uzupełnia się w sposób optymalny dając nam olbrzymia przewagę konkurencyjną. Nasz software house potrafi w sposób całkowity zapewnić wsparcie dla rozwiązań przemysłowych wymagających analizowania danych OLAP czy Data Mining. Jedno z naszych rozwiązań - system monitorowania produkcji pracuje w firmie BOSH B/S/H (fabryka pralek umiejscowiona w łódzkiej strefie ekonomicznej)