o nas
Grupa Kambit.pl została powołana do życia w 2001 roku jej założycielami są Kamil Świętczak i Krzysztof Bitel – dzięki wspólnej wizji i kooperacji stworzyli prężnie działającą korporację na rynku IT.

Firma od samego początku istnienia stawiała na nowoczesne technologie i potencjał ludzi.
Dzięki szerokiemu przekrojowi naszej działalności możemy poszczycić się rozwiązaniami zarówno dla dziedzin telekomunikacji, energetyki jak i finansów oraz windykacji.

Grupę kambit.pl budują kambit.software i kambit.cractive
Działając wspólnie pod jedną marką – kambit.pl, dzięki pełnej synergii firm, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom klientów.

Kambit.software to zespół technologiczny odpowiadający za tworzenie, projektowanie i nadzorowanie produkcji oprogramowania.
Możemy poszczyć się klientami zarówno w kraju jak i za granicą a przekrój naszych rozwiązań obejmuje np. rozwiązania sieciowe dla hurtowni motoryzacyjnych, rozwiązania dla zakładów produkcyjnych (system nadzoru linii produkcyjnych dla koncernu Bosh), oprogramowanie dla energetyki (Telzas - członek grupy ETC) oraz systemy kontroli przepływów finansowych, wdrożone w kilkudziesięciu firmach windykacyjnych na terenie kraju.